Muzi4ka.nforum.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Весела Коледа!!!

Go down

Весела Коледа!!! Empty Весела Коледа!!!

Писане by Kitty Пон Дек 26, 2011 5:26 am

Весела Коледа!!! 951521877bfd83e7
Извинявам се, че чак сега пускам коледната тема, просто днес денят ми беше пълен с емоции и настроение! Не съм вярвала, че ще преживея отново една вълшебна Коледа! Последната такава беше Коледата на 2006г.
Прекарах си чудесно, успях да зарадвам близките си със подаръците, които им бях избрала, аз също получих страхотни подаръци и този път си ги харесвам всичките! Получих книгата, на която толкова се точех, а все си отлагах да я купя - "Декамерон", на издателство "ПАН", готина коледна чашка със чинийка за кафе и солничка (тя пък за кво ми е, ама са комплект) и подложка за мишка и магнитен стикер с Анелия. Както и един дълго желан, но нематериален подарък - четвъртата част на празничната програма на телевизия "Планета" - "Приказна нощ" от 2007г. Е, само Вероника я няма............. Иначе днес със дребната се забавлявахме на туистъра, който и подарих, след пет минути игра само гърбът ме заболя. Утре или в близките няколко дни ще се видим с приятелката ми и с нея също ще си разменим подаръци, дано да и хареса моят. Този път много подаръци получавам - вчера за Бъдни вечер получих друг желан и чакан подарък, който не можах да имам заради кризата - първия том на енциклопедия "Британика" със вестник "Стандарт". Също ми се падна и паричката. В настроение съм за още щастливи емоции и весели мигове. Единствено само две други неща никога няма да имам за подарък - албума на аудиокасета "Романтични балади" на "Пайнер мюзик" от 2007 и играчката за елха от "Кока - Кола" Топчо.
След малко се пъхам в леглото с "Декамерон", тая книга направо се полакомявам да я прочета на един дъх. Не бих и обърнала внимание принципно, но още помня онази пиеса на ТС "Смехурко", от която имам хубави спомени..........А след Коледа първата ми работа е да намеря диск да си запиша коледната програма. Наваксах си с нещо пропуснато и съм екстраааааа!

Е, а вие как изкарахте Коледа? Какво получихте? Какво ви направи щастливи?
И, а да, поздравлението.........
Весела Коледа, скъпи съфорумци, желая Ви много здраве, щастие, усмивки, любов, настроение и нека всяка ваша мечта да стане реалност! Вярвайте! На Коледа се сбъдват чудеса!!!
Kitty
Kitty

Pisces Брой мнения : 11
Дата на вписване : 01.06.2010
Години : 40
Местожителство : Берковица

http://www.jivotno.com/Amy_

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите