Muzi4ka.nforum.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ерик направи сесия за албума, снима своя приятелка гола

Go down

Ерик направи сесия за албума, снима своя приятелка гола Empty Ерик направи сесия за албума, снима своя приятелка гола

Писане by Admin Вто Юни 01, 2010 11:54 pm

Във "Фолк утро" Ерик разкри пред водещата Гергана Костова, че е направил фотосесията за новия си албум.

"Направих много хубава фотосесия, тя е за обложката на новия ми албум. Това, което ще ви издам е, че съм работил отново с моите стилисти - Маури и Вили. Гримьорката е Аделина Цанева. Има интересни визии, снимах с две мъжки перуки. Едната е стил Англия, по-скоро от 70-те, малко се върнах в друга епоха, но мисля, че ми отива тази визия" - споделя певецът в ефира на радио "Сигнал плюс".

Друга любопитна подробност, която Ерик издаде е:

"Сснимах едно момиче, една моя приятелка. Снимах я гола! Интересни неща сме заснели, ще ви покажа снимки и ще видите. Много готина сесия стана".

Ерик е почти готов с новия си албум. Останало е единствено една песен. "Искам да имам една бърза песен, тип кючек. Защото имам бързи песни, но не са кючекчийски, не толкова ориенталски. Сега съм поръчал една такава песен и я изчаквам, и съм готов с албума" - казва певецът.

Плановете на Ерик са албумът да се появи през месец юли, но дали ще е така, ще научим скоро.
Ерик направи сесия за албума, снима своя приятелка гола Erik10
Admin
Admin
Администратор
Администратор

Sagittarius Брой мнения : 173
Дата на вписване : 01.06.2010
Години : 35
Местожителство : Във мислите ти

https://muzi4ka.forum.st

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите