Muzi4ka.nforum.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Рени получи отказ да пее на концерта 20 години „Пайнер“

Go down

Рени получи отказ да пее на концерта 20 години „Пайнер“ Empty Рени получи отказ да пее на концерта 20 години „Пайнер“

Писане by preslava_forever Пет Юни 04, 2010 6:15 pm

Рени получи отказ да пее на концерта 20 години „Пайнер“

Рени получи отказ да пее на концерта 20 години „Пайнер“ Photo_verybig_8006

По повод информацията, която почитателите на певицата Рени очакват относно разговора и с г-н Митко Димитров, собственик на фирма "Пайнер" - ООД ви предоставяме следното изявление на певицата специално за радио "Сигнал плюс":

На 1 юни проведох разговор с г-н Митко Димитров и ми беше отказано много културно евентуално мое участие с песента "Като птица" на концерта "20 години фирма "Пайнер". Като аргумент г-н Димитров изтъкна, че концертът ще бъде с продължителност три часа и няма да има време, за да изпея песента, която и до ден днешен е голям хит, както на български, така и на сръбски език.

Никога досега не съм се съмнявала в бизнес нюха на г-н Димитров в създаването на хитове и на звезди, но след този разговор съм убедена, че той не се интересува от песните, от хитовете създавани през годините, както и от изпълнителите, които започнахме тогава, а единствено и само от от парите. Сигурна съм, че дори и да бях продължила договора си с фирма "Пайнер" отново нямаше да участвам в този концерт, както много от изпълнителите, които продължават да имат договор с фирмата, но няма да участват по ред неизяснени причини.

Въпреки отказа, който получих за участие в концерта не съжалявам, за две неща: Първо, че напуснах фирма "Пайнер". Второ, че помогнах с лични контакти и връзки "Пайнер" да работи с "Гранд Продакшън". Благодарна съм на моите многобройни почитатели, които продължават да ме подкрепят и именно заради тях "Diapason Records" ще разпространи съвсем скоро новата ми песен "Към теб летя".

Рени

Инфо:Сигналбг
preslava_forever
preslava_forever
Преслава фен

Cancer Брой мнения : 63
Дата на вписване : 04.06.2010
Години : 33
Местожителство : Погледни на GPS-а ;D

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите