Muzi4ka.nforum.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Теодора отпразнува рождения си ден в тесен кръг

Go down

Теодора отпразнува рождения си ден в тесен кръг Empty Теодора отпразнува рождения си ден в тесен кръг

Писане by preslava_forever Пет Юни 04, 2010 11:12 pm

Теодора отпразнува рождения си ден в тесен кръг

Теодора отпразнува рождения си ден в тесен кръг Photo_verybig_8014

Вчера Теодора отпразнува своя 28-и рожден ден в столично заведение в компанията на най-близките си хора. Примата на "Diapason Records" предпочете да отбележи своя личен празник в тесен кръг и признава, че си е прекарала страхотно.

Изпълнителката на "За теб живея" избра да купонясва в кубински бар в столицата - едно от любимите ú заведения напоследък. Тази година синеоката бургазлийка решила да покани на празника си само най-близките хора.

Примата на "Diapason Records" е особено щастлива, че успяла да събере всички членове на фамилията си. "Дойдоха родителите и брат ми и това толкова много ме зарадва, че ми е трудно да го опиша с думи." - каза развълнувана певицата. "Не се бяхме събирали заедно толкова отдавна. Наистина ми направиха най-големият подарък с присъствието си." - откровено признава чаровницата.


Теодора отпразнува рождения си ден в тесен кръг Path_722Теодора отпразнува рождения си ден в тесен кръг Path_724

Освен семейството на звездата на партито, разбира се, бил и нейният любим човек - Ненчо Касъмов. Присъствали и най-близките приятели на певицата, които също като Теодора са доказани купонджии и заедно направили партито още по-незабравимо.

Тортата, с която Теди почерпила гостите си, била специално изработена за празника и украсена с нейния лик. "Изглеждаше толкова красиво. Направо ми беше жал, когато трябваше да я срежа." - смее се атрактивната брюнетка.
preslava_forever
preslava_forever
Преслава фен

Cancer Брой мнения : 63
Дата на вписване : 04.06.2010
Години : 33
Местожителство : Погледни на GPS-а ;D

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите