Muzi4ka.nforum.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Траяна снима „Всяка минута“ в Слънчев бряг

Go down

Траяна снима „Всяка минута“ в Слънчев бряг Empty Траяна снима „Всяка минута“ в Слънчев бряг

Писане by preslava_forever Пет Юни 04, 2010 11:13 pm

Траяна снима „Всяка минута“ в Слънчев бряг

Траяна снима „Всяка минута“ в Слънчев бряг Photo_verybig_7998

Ден след големия концерт на "Пайнер" в София, Траяна заминава на Слънчев бряг, където ще снима видео на новата си песен "Всяка минута", съобщи самата тя в токшоуто "Открит микрофон" по радио "Сигнал плюс".

"На 10-ти и 11-ти ми предстоят снимки на новата ми песен, която се казва "Всяка минута", след което смятам да изненадам всички фенове с нещо много, много динамично, попфолкаджийско, ако мога така да се изразя" - обясни певицата намеренията си.

Парчето е по музика и аранжимент на Мартин Биолчев и текст на Мариета Ангелова, предпочитаният творчески тандем от Траяна. "Всяка минута" е по-скоро рок парче, отколкото попфолк, но певицата е има желание да представи себе си в различна светлина и да покаже други вокални качества.

"До мен е близка всяка една музика, особено пък в текста много хора могат да намерят себе си. Сестра ми ми каза: "Ти си я правила за мен", много я хареса. Не съм я пускала никъде все още песента, знаеш как е, трябва да се пазят, но пък едно промо исках да направя, това е само част от припева" - уточнява Траяна решението си, при гостуването в "Открит микрофон" да промотира около минута от новото си парче.

Режисьор на клипа е Николай Скерлев. "Ще снимаме в Слънчев бряг. Избрали сме неслучайно морския курорт, защото лятото тепърва започва и има толкова хубави емоции. Смятам клипът да е много свеж, много цветен" - казва Траяна.

За първи път тя ще работи със стилист, досега сама е избирала визиите за видеоклиповете, но сега се доверява на стилистката, която в последно време ползва Цветелина Янева. Очакванията на Траяна са "Всяка минута" да бъде на екран в средата на месец юни.
preslava_forever
preslava_forever
Преслава фен

Cancer Брой мнения : 63
Дата на вписване : 04.06.2010
Години : 33
Местожителство : Погледни на GPS-а ;D

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите